Altower İstanbul

HAYALLERDEN HAYAL BEĞENİN,
KENDİNİZE HEDİYE EDİN.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın merkezi Göztepe’de yepyeni bir yaşam merkezinde 330 daireden oluşan, 15. Kattan itibaren deniz gören, lüks otellerin verdiği hizmetten çok daha fazlasına sahip olduğunuz bir hayatı yaşadığınızı hayal edin. Sonra % 80'i yeşillikler içinde bulunan, akıllı yaşam alanına sahip ve yaklaşık 6 dönüm içinde 20'ye yakın sosyal donatısıyla yaşam standardınızı yükseltecek bu şaşırtıcı hayatı kendinize hediye edin.

Altower İstanbul YEŞİL ALAN ÖNCELİĞİMİZ

ALTOWER, 330 rezidans daireden oluşan, 15. kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim, %80’i yeşil alanlarla kaplı, İstanbul Göztepe’nin merkezinde dört tarafı yol ile çevrili bağımsız bir ada üzerinde 10 dönümlük bir araziye inşa ediliyor.

Altower İstanbul SPOR CAFE KEYFİ

MÜKEMMEL BİR MANZARA EŞLİĞİNDE SPORTS BAR KEYFİ

12. katı tamamen misafirlerinizle zaman geçireceğiniz bölüm olarak tasarladık. Siz büyük ekranlarda maç izlerken, misafirleriniz diğer büyük ekranlarda farklı programları izleyebilecek. Dilerseniz Sports Bar’ı kiralayarak misafirlerinize barmenlik yeteneklerinizi sergileyebilir veya Concierge’dan profesyonel barmenlik hizmeti alabilirsiniz.

Altower İstanbul SİZE VE MİSAFİRLERİNİZE ÖZEL RESTORAN

SİZE VE MİSAFİRLERİNİZE ÖZEL RESTORAN

Yemek işi öyle aceleye gelmez. İstanbul trafiğinde ALTOWER’lıların zaman kaybetmesini istemedik. Yalnızca ALTOWER’da yaşayanlar ve misafirlerine hizmet verecek kapalı ve bahçe alanı olan çok şık bir restoran oluşturduk. Seçkin restoran standartlarında hizmet veren bu bölümde ister burada ister evinize yemeğinizi sipariş edebilir ve ödemeyi aidatınıza yansıtabilirsiniz

Altower İstanbul MİSAFİRLERİNİZE ÖZEL SUİT ODALAR

MİSAFİRLERİNİZE ÖZEL ODALAR

Eve gelen misafirlerinizi nerede yatıracağım paniği yaşamayın diye misafirleriniz de ALTOWER konforundan yararlansın istedik ve misafirlerinize özel odalar oluşturduk. Birebir eviniz büyüklüğünde 5 özel misafir oda seçeneği ile artık misafirlerinizin konaklaması sizin için sorun olmayacak.

Altower İstanbul CLUB LOUNGE

KENDİ ETKİNLİĞİNİZİ KENDİNİZ YAPIN

12. Katta resepsiyonun sağ tarafında yer alan Club Lounge’da canınız biraz eğlenmek ya da kalabalık arkadaş gruplarınız ile vakit geçirmek istediğinizde davet ve partilerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Hünerlerinizi gösterebileceğiniz yarı profesyonel özel bir mutfak burada sizi bekliyor.İsterseniz misafirleriniz için kendiniz yemek pişirin ya da restorandan bir şef ya da Catering talep edebilirisiniz.

Altower İstanbul EĞLENCE DE ALTOWER İÇİNDE

EĞLENCE DE ALTOWER İÇİNDE

Keyifli vakit geçirmeniz için özel dekore edilmiş Playstation oyun odasının yanı sıra bir de sinema odası oluşturduk. Telefon ya da tablet gibi kendinize ait cihazların uygulamalarından film kiralayarak sinemadan daha konforlu bir alanda film izleyin istedik. Hatta film izlerken atıştırmalarınızı hazırlayabileceğiniz bir mutfak da hizmetinize sunduk.

Altower İstanbul SPORSUZ BİR HAYAT ELBETTE DÜŞÜNÜLEMEZ<

SPORSUZ BİR HAYAT ELBETTE DÜŞÜNÜLEMEZ

Spor yapmak için ulaşıma zaman harcamayın istedik ve ALTOWER’ın içinde bin metrekareye yakın bir spor salonu, kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi yaptık. Evinizdeki ipad’i kullanarak ya da concierge hizmetlerini arayarak özel spor hocanızı ya da masaj talebinizi rezerve edebilirsiniz. Şayet özel hoca ile çalışmak istemezseniz spor salonunda tüm spor aletleri sizi bekliyor.

Altower İstanbul EVDEN ÇALIŞMAK İSTERSENİZ TOPLANTI ODALARI EMRİNİZDE

EVDEN ÇALIŞMAK İSTERSİNİZ TOPLANTI ODALARI EMRİNİZDE

Evden çalışmak mı istiyorsunuz. Sorun yok. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz son derece şık ve modern bir biçimde tasarlanmış 3 adet faklı büyüklüklerde toplantı odası ile ister iş ister özel görüşmelerinizi konforlu ve ayrıcalıklı bir şekilde ALTOWER’da gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı odalarının önündeki Lobby Bar toplantınız süresince size ve konuklarınıza hizmet verecek.

Altower İstanbul DİJİTAL MARKET İLE HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA

DİJİTAL MARKET İLE HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA

Dijital market ile  7 / 24 anlık ihtiyaçlarınızı karşılayalım istedik. -1. katında yer alan market otomasyon makineleri ile gıda, kozmetik ve teknoloji ürünlerinizi kredi kartınızla ya da telefonlarınızdaki aplikasyon üzerinden aidatınıza yansıtarak da satın alabileceksiniz.

RAHATLIK VE KONFORUNUZ İÇİN HER ŞEY EMRİNİZDE

RAHATLIK VE KONFORUNUZ İÇİN HER ŞEY EMRİNİZDE

Rahatlık ve konforunuz düşünülerek tasarlanmış olan ALTOWER’da 1 adet yük asansörü olmak üzere toplamda 5 asansör bulunmaktadır. Engelli kişilerin de rahatça kullanması için tasarlanmış asansörler kapalı otoparkınızdan evinizin bulunduğu kata kadar çıkar.


SATIŞ OFİSİ

Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy / İstanbul  
E-Posta : info@altower.com.tr 
Telefon : +90 216 411 9292 
WhatsApp : +90 542 662 4688 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme yi okudum.Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.
Altower'ın tüm duyurularını almak istiyorum.
+90 216 411 9292
BİLGİ TALEP FORMU