Altınbaş Yapı'nın ilk gayrimenkul projesi olan ALTOWER, İstanbul Anadolu Yakası'nın en stratejik ve en kıymetli arsalardan biri üzerine inşa ediliyor. 10 dönüm üzerine kurulan ve yüzde 80'i yeşilliklerle kaplı olan proje, 20'den fazla sosyal donatı alanıyla sizlere elit bir yaşamın kapılarını açıyor.

ALTOWER'ın inşa edildiği ve konumu itibarıyla İstanbul'un cazibe merkezi haline gelen Göztepe Bölgesi; Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi üç ana caddeye sahiptir. Bu durum gerek yaşam gerekse yatırım için avantajlı bir konuma getirmiştir. E5 karayolunun yanı başında yükselen ALTOWER'a; minibüsler, otobüsler, metro istasyonu, TEM Otoyolu, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, parklar, kültür ve spor merkezleri sadece birkaç dakika uzaklıktadır. ALTOWER, İDO İskelesi’ne 4 kilometre, Harem Feribot İskelesi’ne 4 kilometre, Kalamış Marina’ya 2,5 kilometre mesafededir. Ayrıca Marmaray, Boğaz Köprüsü ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

ALTOWER; enerji, finans, mücevherat, lojistik, eğitim alanlarında faaliyet gösteren Altınbaş Grup Şirketleri'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki şirketi Altınbaş Yapı tarafından gerçekleştirilen rezidans projesidir.

Altınbaş Yapı,
  • Dünya çapında başarılı ve popüler olan trendleri kendi projelerinde uygular,
  • Yeni yaşam tarzları oluşturarak gelişiminize katkıda bulunur,
  • Müşteri taleplerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hareket eder,
  • Sürekli gelişme ve yeniliklere uyum sağlama eğilimindedir,
  • İnsan merkezli hizmet anlayışı ve geliştirdiği teknolojik yapılarla gayrimenkul sektörüne yön verir.

SATIŞ OFİSİ

Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy / İstanbul  
E-Posta : info@altower.com.tr 
Telefon : +90 216 411 9292 
WhatsApp : +90 542 662 4688 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme yi okudum.Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.
Altower'ın tüm duyurularını almak istiyorum.
+90 216 411 9292
BİLGİ TALEP FORMU