İSTER 1+1, İSTER 4+1, KDV DAİMA %1

%18 KDV yeni projelerde ekstra bir maliyet. Ancak ALTOWER’da 75,5 m2 1+1 ya da 302 m2 4+1 rezidans daire satın aldığınızda KDV %1. Yani modüler sistemin avantajıyla dairenizi ne kadar büyütürseniz büyütün %1 KDV avantajınız devam ediyor ve oda sayısı kadar otopark alanınız tapuya işleniyor.

3 Yıl Kira Garantisiyle 15 Yılda Kâr

3 Yıl Kira Garantisiyle 15 Yılda Kâr

ALTOWER’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden dilerseniz yaşayarak, dilerseniz yaşatarak faydalanabilirsiniz. Burada sahip olduğunuz bir dairenin kira geliri tam 3 yıl ALTOWER güvencesinde. Yani 3 yıl kira geliri garantisiyle 15 yılda yatırımınız size geri dönüyor.

Teknolojisiyle akıllı, hizmetleriyle konforlu

Teknolojisiyle akıllı, hizmetleriyle konforlu

Dünyanın en lüks otellerindeki teknolojik rahatlığı ve akıllı yaşamı kendi yaşantınıza da taşımak ister misiniz? Evetse bu teknolojik ve akıllı yaşam için sizi Altower’a bekliyoruz. Bugün, akıllı bina sistemini lüks oteller için kullanan firma ilk defa bu sistemi bir rezidansda, ALTOWER için hayata geçiriyor.

Ayrıcalıklı Yaşamın Kârlı Yatırımı

Ayrıcalıklı Yaşamın Kârlı Yatırımı

Güzel bir yaşam, geleceğinize yaptığınız en büyük yatırımdır. Altower bu ayrıcalıklı yaşamdan keyif almanızı sağlarken, sunduğu ekonomik yatırımla da kârlı bir yatırım fırsatı veriyor. Üstelik sadece bireysel değil, şirketiniz için de bir yatırım fırsatı.

KDV’si %1, fırsatı %100

KDV’si %1, fırsatı %100

Burada sahip olacağınız bir daire için kat kat vergi ödemeye gerek yok. ALTOWER size özel %1 KDV avantajıyla %100 fırsat sunuyor.

Yaşadığınız Hayat Size Hizmet Etsin

Yaşadığınız Hayat Size Hizmet Etsin

12. Katta resepsiyonun sağ tarafında yer alan Club Lounge’da canınız biraz eğlenmek ya da kalabalık arkadaş gruplarınız ile vakit geçirmek istediğinizde davet ve partilerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Hünerlerinizi gösterebileceğiniz yarı profesyonel özel bir mutfak burada sizi bekliyor.İsterseniz misafirleriniz için kendiniz yemek pişirin ya da restorandan bir şef ya da Catering talep edebilirisiniz.

Şirketiniz de Kazansın

Şirketiniz de Kazansın

Şirketinizin şehir dışından ağırladığı misafirler için bölgedeki otel fiyatlarından uygun ve çok daha konforlu bir konaklama imkanı. Üstelik ortalama 10 yılda bütçenize geri dönüş fırsatıyla.

Altower E-5 Yoluna Uzaklığı

SATIŞ OFİSİ

Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy / İstanbul  
E-Posta : info@altower.com.tr 
Telefon : +90 216 411 9292 
WhatsApp : +90 542 662 4688 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme yi okudum.Kişisel verilerimin Bilgilendirme'de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.
Altower'ın tüm duyurularını almak istiyorum.
+90 216 411 9292
BİLGİ TALEP FORMU