Otel konforunu akıllı bina teknolojisiyle birleştiren ALTOWER, rezidans yaşamını yeniden tanımlıyor. Bu yeni rezidans yaşam tarzını deneyimlemek için ALTOWER’dan 75.5 metrekare büyüklüğünde bir 1+1 daire satın almak yeterli.

+90 216 411 92 92

ALTOWER AVANTAJLARI Teknolojisiyle Akıllı, Hizmetleriyle Konforlu

%18 KDV yeni projelerde ekstra bir maliyet. Ancak ALTOWER’da 75,5 m2 1-1 ya da 377 m2 5+1 rezidans daire satın aldığınızda KDV %1.

Yani modüler sistemin avantajıyla dairenizi ne kadar büyütürseniz büyütün %1 KDV avantajınız devam ediyor ve oda sayısı kadar otopark alanınız tapuya işleniyor.

Ayrıcalıklı Yaşamın Kârlı Yatırımı

Güzel bir yaşam, geleceğinize yaptığınız en büyük yatırımdır. ALTOWER bu ayrıcalıklı yaşamdan keyif almanızı sağlarken, sunduğu ekonomik yatırımla da kârlı bir yatırım fırsatı veriyor. Üstelik sadece bireysel degil, şirketiniz için de bir yatırım fırsatı.

3 Yıl Kira Garantisiyle 15 Yılda Kâr

ALTOWER'ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden dilerseniz yaşayarak, dilerseniz yaşatarak faydalanabilirsiniz. Burada sahip olduğunuz bir dairenin kira geliri tam 3 yıl ALTOWER güvencesinde. Yani 3 yıl kira geliri garantisiyle 15 yılda yatırımınız size geri dönüyor.

Şirketiniz de Kazansın

Şirketinizin şehir dışından ağırladığı misafirler için bölgedeki otel fiyatlarından uygun ve çok daha konforlu bir konaklama imkanı. Üstelik ortalama 10 yılda bütçenize geri dönüş fırsatıyla.

KDV’si %1, fırsatı %100

Burada sahip olacağınız bir daire için kat kat vergi ödemeye gerek yok. ALTOWER size özel %1 KDV avantajıyla %100 fırsat sunuyor.

Concierge
Housekeeping
Vale
Oto Yıkama
Dijital Market
Oyun Odası
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Club Lounge
Restoran
Sports Cafe
Toplantı Salonu
Misafir Dairesi
Sinema Odası

DIŞ GÖRSELLER Önce Hayal Et, Sonra Hayalini Yaşa!

İÇ GÖRSELLER Yaşadıgınız Hayat Size Hizmet Etsin

SOSYAL DONATILAR

DAİRE PLAN ve GÖRSELLERİ Hayallerden Hayal Beğenin, Kendinize Hediye Edin

1+1A Daire Planı ve Görselleri

image

1+1B Daire Planı ve Görselleri

image

2+1 Daire Planı ve Görselleri

image

3+1 Daire Planı ve Görselleri

image

4+1 Daire Planı ve Görselleri

image

Altınbaş Yapı'nın ilk gayrimenkul projesi olan ALTOWER, İstanbul Anadolu Yakası'nın en stratejik ve en kıymetli arsalardan biri üzerine inşa ediliyor. 10 dönüm üzerine kurulan ve yüzde 80'i yeşilliklerle kaplı olan proje, 20'den fazla sosyal donatı alanıyla sizlere elit bir yaşamın kapılarını açıyor.

ALTOWER'ın inşa edildiği ve konumu itibarıyla İstanbul'un cazibe merkezi haline gelen Göztepe Bölgesi; Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi üç ana caddeye sahiptir. Bu durum gerek yaşam gerekse yatırım için avantajlı bir konuma getirmiştir. E5 karayolunun yanı başında yükselen ALTOWER'a; minibüsler, otobüsler, metro istasyonu, TEM Otoyolu, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, parklar, kültür ve spor merkezleri sadece birkaç dakika uzaklıktadır. ALTOWER, İDO İskelesi’ne 4 kilometre, Harem Feribot İskelesi’ne 4 kilometre, Kalamış Marina’ya 2,5 kilometre mesafededir. Ayrıca Marmaray, Boğaz Köprüsü ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

ALTOWER; enerji, finans, mücevherat, lojistik, eğitim alanlarında faaliyet gösteren Altınbaş Grup Şirketleri'nin gayrimenkul geliştirme alanındaki şirketi Altınbaş Yapı tarafından gerçekleştirilen rezidans projesidir.

LOKASYON

ALTOWER'ın inşa edildiği ve konumu itibarıyla İstanbul'un cazibe merkezi haline gelen Göztepe Bölgesi; Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi üç ana caddeye sahiptir. Bu durum gerek yaşam gerekse yatırım için avantajlı bir konuma getirmiştir.

E5 karayolunun yanı başında yükselen ALTOWER'a; minibüsler, otobüsler, metro istasyonu, TEM Otoyolu, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, parklar, kültür ve spor merkezleri sadece birkaç dakika uzaklıktadır.ALTOWER, İDO İskelesi’ne 4 kilometre, Harem Feribot İskelesi’ne 4 kilometre, Kalamış Marina’ya 2,5 kilometre mesafededir.

Ayrıca Marmaray, Boğaz Köprüsü ve Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.